Zadaj pytanie


Oferta


Menu


Kontakt

Właścicielem sklepu jest:

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
NIP 778-00-40-905
Nr KRS 0000013278
www.promag.pl

PORADY - Funkcjonowanie sklepu

2011-06-16

Jak utworzyć login i hasło do sklepu TwojMagazyn.pl?


ODPOWIEDŹ DORADCY:

Tworząc login w sklepie TwójMagazyn.pl nie należy używać polskich znaków ( ą, ę, ś, ć, ź, ż, ó) oraz znaków interpunkcyjnych w tym myślnika.

Obowiązujące w tym przypadku zasady podobne są do tworzenia adresu mailowego, z wyjątkiem braku mozliwości użycia myślnika w naszym systemie. W przypadku niezastosowania się do tych zaleceń w trakcie procesu rejestracji wystepować będzie komunikat błędny login.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest podanie jako loginu w trakcie rejestracji do sklepu swojego adresu mailowego. Adres łatwo zapamiętać i dodatkowo spełnia on wytyczne do tworzenia loginu ( nie zawiera polskich znaków)

Login jest na stałe przypisany do konta w sklepie i nie ma mozliwości jego zmiany.

 


 

Podstawowe zasady tworzenia hasła - nie używamy polskich znaków i znaków interpunkcyjnych.

Hasło powinno być długie. Każdy dodany do hasła znak wielokrotnie zwiększa ochronę, jaką ono zapewnia. Hasła powinny mieć co najmniej 8 znaków; ideałem jest 14 znaków lub więcej.

Używaj liter, cyfr i symboli. Im większa różnorodność znaków użytych do zbudowania hasła, tym trudniejsze jest ono do odgadnięcia.

Istnieje mozliwość zmiany hasła podczas użytkowania konta - taka mozliwośc istnieje w panelu Klienta po zalogowaniu do sklepu.

Jeśli zapomnimy hasło, możemy skorzystać z opcji  - zapomniałem hasła, która umożliwia po wpisaniu adresu e-mail otrzymanie nowego - tymczasowego - hasła, które po zalogowaniu, możemy zmienić na hasło łatwiejsze do zapamietaniapowrót

Kontakt

Live ChatZadzwoń do doradcy

Wypełnij formularz kontaktowy!

Wyślij e-mail!