Zadaj pytanie


Oferta


Menu


Kontakt

Właścicielem sklepu jest:

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
NIP 778-00-40-905
Nr KRS 0000013278
www.promag.pl

Wyposażenie warsztatów i pokojów socjalnych

Szafa metalowa - drzwiczki, kilka półek bądź wieszak, czego chcieć więcej? A jednak, pomimo zdawałoby się „powszedniości” mebli metalowych, wiele osób pragnie korzystać na co dzień z estetycznych oraz naprawdę praktycznych sprzętów. Szkoły, stołówki, warsztaty, biura, obiekty sportowe, laboratoria, archiwa… wszędzie tam dobrej jakości meble metalowe są w cenie. I wszędzie tam spotkać można szafy i szafki metalowe ze sklepu internetowego tm24.pl. Niezwykle bogaty asortyment sklepu, jak również najwyższej klasy meble metalowe powodują bowiem, że grono Klientów sklepu stale się powiększa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w szczególności z oferowanymi w niej szafami metalowymi.

szafki bhp

Szafy metalowe – produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

Szafa metalowa na pojemniki typ 30 10 7024/2003

Zakłady pracy, szkoły, czy też obiekty sportowe stanowią miejsca, gdzie ważną rolę odgrywają szafki ubraniowe oraz szafki BHP. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy specjalną propozycję różnych modeli szaf, które z pewnością sprawdzą się w pomieszczeniach socjalnych wyżej wymienionych obiektów. Wykonane są z blachy, wedle obowiązujących przepisów i norm. Powierzchnia szafek chroniona jest antykorozyjnie. Udostępniamy szeroki wybór kolorów szafek (malowane są metodą proszkową). Oprócz wyposażenia standardowego (wzmocnione drzwi z zamkiem cylindrycznym, otwory wentylacyjne, czy też drążek z haczykami), istnieje możliwość zamontowania w nich dodatkowego wyposażenia. Składać się na nie mogą dodatkowe drążki i haczyki, większa liczba zamków, wizytowniki bądź lusterka. Metalowe szafki BHP i ubraniowe dostępne są w różnych rozmiarach – oferujemy również specjalną linię szaf, przystosowanych do skutecznego wykorzystania niedużych powierzchni pomieszczeń. W przypadku szafek szkolnych, oprócz możliwości przechowywania odzieży bądź obuwia, zainstalowane mogą być w nich także specjalne półki na książki.

Szafa ubraniowa bhp SU300-01

Obiekty sportowe, szkoły czy pomieszczenia socjalne w zakładach pracy to także miejsca, gdzie znakomicie sprawdzają się dostępne na stronach tm24.pl szafy personalne i szafki skrytkowe. Wzmocnione drzwi, jednopunktowy cylindryczny zamek lub też urozmaicone wyposażenie dodatkowe, z pewnością będą odpowiadały osobom korzystającym z tych szaf. Na życzenie Klientów zamontować możemy w szafkach zamki na monety, na żetony, szyfrowe bądź elektroniczne.

Innego typu obiektami, w których szafy metalowe doskonale się sprawdzają, są różnego rodzaju warsztaty, punkty serwisowe, czy też magazyny oraz hale produkcyjne. Szafy te wykonane są z blachy lakierowanej, ocynkowanej bądź kwasoodpornej. Dzięki specjalnym półkom oraz szufladom, znakomicie sprawdzą się w przechowywaniu narzędzi. Oferujemy także specjalne szafy metalowe na pojemniki, listwy i tablice. Możliwość indywidualnej konfiguracji takich szaf na pewno sprawi, że staną się one niezwykle praktycznym elementem każdego warsztatu. Natomiast w przypadku, gdy w magazynie, hali, czy też warsztacie musi się znaleźć stanowisko komputerowe, nasze szafki metalowe stanowić mogą zabezpieczenie takiego stanowiska. Składające się z trzech części (na monitor, na klawiaturę i mysz, na stacje dysków i drukarkę), z zamykanymi drzwiczkami, ochronią komputer przed zabrudzeniem, uszkodzeniem oraz osobami niepowołanymi do jego obsługi.

Szafa Biurowa SB 1000 02 5P z serii Office Line

Na tm24.pl zaopatrzyć się można także w metalowe szafy biurowe i kartotekowe, znakomite do przechowywania segregatorów, akt czy innych dokumentów. Dostępne są także specjalne wersje szafek na mapy i rysunki, jak również szafy metalowe laboratoryjne, idealnie sprawdzające się w laboratoriach, jak również biurach bądź kancelariach.

Jak widać powyżej, wybór szaf metalowych na tm24.pl jest naprawdę ogromny. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kontakt

Live ChatZadzwoń do doradcy

Wypełnij formularz kontaktowy!

Wyślij e-mail!