Zadaj pytanie


Oferta


Menu


Kontakt

Właścicielem sklepu jest:

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
NIP 778-00-40-905
Nr KRS 0000013278
www.promag.pl

Ergonomiczne uporządkowanie przestrzeni roboczej

Szafka warsztatowa PULPIT

Każdy pracownik warsztatu, punktu serwisowego oraz przemysłowej hali produkcyjnej, doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w miejscu pracy. Meble do warsztatu, takie jak stoły, szafy, kontenerki, wózki czy szafki warsztatowe, produkowane są w seriach, w asortymencie pozwalającym na tworzenie różnorodnych konfiguracji. Nie inaczej jest w przypadku metalowych mebli warsztatowych firmy Promag.

Szafki warsztatowe marki Promag, produkowane w seriach mebli metalowych Classic, Practical oraz Expert Line, są w większości samodzielnymi meblami, zaś niektóre z modeli nadają się do funkcjonalnej zabudowy szaf serwisowych, stolików pod wiertarkę, czy też stołów i wózków warsztatowych. Aż dziesięć do kilkunastu różnych modeli szafek warsztatowych do zabudowy (w przypadku serii mebli metalowych Expert Line, modele oznaczono kolejnymi literami alfabetu od A do J; meble Practical Line posiadają zaś oznaczenia od M do Z) pozwala na optymalne skonfigurowanie własnego zestawu mebli do warsztatu. Każda szafka, niezależnie od tego, czy jest meblem samodzielnym, czy do zabudowy, wyposażona została w kilka szuflad, bądź drzwiczki i szufladę. Zarówno drzwiczki, jak i szuflady posiadają niezawodne zamki w systemie Master. Co do szuflad, zostały one wyposażone w wytrzymałe prowadnice teleskopowe, umożliwiające wysunięcie elementu na aż 90 procent długości. Jeśli chodzi o wykończenie szafek, fronty oraz całość mebli (zwykle front szafki ma kolor kontrastowy do pozostałej części) zostały pomalowane proszkowo, co stanowi o podwyższonej trwałości powłoki lakieru oraz o potwierdzonych wieloetapowymi testami właściwościach antykorozyjnych.

szafki warsztatowe

Szafka warsztatowa SW01G/W1 37

Szafki warsztatowe – stwórz własną przestrzeń roboczą

Każda z trzech linii mebli warsztatowych Promag obejmuje zarówno szafki, jak i meble do zabudowy. Stoły warsztatowe, stanowiące swoistą ramę dla wbudowanych w nie elementów, pozwalają na konfigurację maksymalnie czterech szafek z dostępnych kilkunastu modeli, co w praktyce daje ponad tysiąc rozmaitych kombinacji. Kolorystyka frontów meblowych w przypadku każdej z linii nada miejscu pracy modny i nowoczesny wygląd (seria Expert Line posiada pomarańczowe fronty, Classic – bladozielone, zaś meble warsztatowe Practical Line odznaczają się frontami o brawie nasyconej czerwieni).

Szafka warsztatowa SW01G/FF

Jeśli chodzi o podobne meble o identycznym przeznaczeniu, co szafki warsztatowe, w seriach mebli Promag znajdziecie Państwo praktyczne kontenerki przejezdne, wyposażone w kółka na łożyskach. Co do samych szafek, w asortymencie produktów wspominanej marki spotkamy zarówno szafki warsztatowe o standardowej wielkości, jak i szafki wysokie – od 90 cm do ponad metra wysokości. Wyższe szafki warsztatowe to samodzielne meble o kompaktowych wymiarach podstawy, pozwalające na umieszczenie wewnątrz akcesoriów o wadze nawet ponad 100 kg (przy maksymalnej nośności tylko jednej szuflady wynoszącej 40 kg) oraz dodatkowych 100 kg na blacie.

Kontakt

Live ChatZadzwoń do doradcy

Wypełnij formularz kontaktowy!

Wyślij e-mail!