Zadaj pytanie


Oferta


Menu


Kontakt

Właścicielem sklepu jest:

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
NIP 778-00-40-905
Nr KRS 0000013278
www.promag.pl

Nowoczesne rozwiązania dla logistyki

Wózek platformowy WRN-H1 - wymiary: 800x500 mm, nośność 400 kg

Dostępne w tm24.pl wózki magazynowe zapewnią Klientowi komfortowy transport ładunków w obrębie powierzchni magazynu, hali produkcyjnej czy sklepu. Wózki platformowe oraz wózki podnośnikowe – bo na nich się skupimy, służą do szybkiego i sprawnego przemieszczania ładunków na niewielkie odległości.

Funkcjonalne w użytku wózki platformowe mają wiele odmian – zwykła, jednoburtowa platforma na kółkach, jaką chyba wszyscy widzieliśmy, nie jest rozwiązaniem uniwersalnym. Często spotykane wózki dwu, a nawet kilkuburtowe, służą do przewożenia kilku warstw towaru, zaś burty doskonale zapobiegają się przesuwaniu lub zsuwaniu się ładunku. Burty w tego typu wózkach platformowych, zależnie od przeznaczenia pojazdu, mogą być wykonane z metalowej ramy, ramy z siatką, czy też ze wzmocnionej płyty wiórowej. Najlepiej sprzedającym się wózkiem platformowym jest dwuburtowy wózek z platformą wykonaną z trwałej ocynkowanej blachy – jest to pojazd o wszechstronnym zastosowaniu, a do zalet możemy zaliczyć solidną konstrukcję oraz znaczną ładowność maksymalną.

Przewożenie drobnicy: wózki platformowe wielopoziomowe, a może platforma z kontenerem z siatki?

Wózek platformowy osiatkowany WRN-B2 - wymiary 1250x800 mm, nosność: 500 kg

Gdy potrzebne są nietypowe rozwiązania, firma Promag wychodzi naprzeciw Klientowi. Transport ładunków niestandardowych, na przykład przewożonej luzem drobnicy, wymaga zastosowania zabudowanego ze wszystkich stron wózka platformowego ze ścianami z gęstej siatki. Przy przewożeniu nieco większych, często wymagających segregacji, produktów znakomicie sprawdzi się wózek platformowy z kilkupoziomowymi półkami, czy też wózek służący do pionowego przewozu płaskich elementów o sporej powierzchni, takich jak tafle szkła, itp.

wózki platformowe

Wózek podnośnikowy – mobilność w warunkach wysokiego składowania

Wózki podnośnikowe oferują możliwość podniesienia ładunku na wysokość nawet pięciu metrów, przy czym ich ładowność często sięga półtorej tony. Wózki takie sprawdzą się w wysokich halach magazynowych, w których odbywa się sprawny załadunek i rozładunek towaru oraz rozmieszczanie go na usytuowanych na różnej wysokości półkach. Wózki podnośnikowe elektryczne firmy Promag, dostępne w tm24.pl, są całkowicie zautomatyzowanymi urządzeniami, zaś wózki podnośnikowe ręczne z podnoszeniem elektrycznym posiadają ręcznie sterowaną dźwignię. Wszystkie wózki podnośnikowe to maksymalnie kompaktowe pojazdy o wytrzymałych masztach oraz specjalnej konstrukcji wideł, które mają jednorazowo unieść nawet tonę ładunku. Wózki podnośnikowe są, pomimo swojej masy, łatwe w manewrowaniu. Zasilanie elektryczne wózka podnośnikowego oznacza wieloaspektowy komfort jego użytkowników, projektanci sprzętu nie zapomnieli o przyjaznych ludzkiej percepcji wskaźnikach naładowania akumulatorów. Wszystkie wózki podnośnikowe Promag zapewniają maksymalną efektywność ładunku, rozładunku i składowania, a ponadto znamionują się maksymalnym bezpieczeństwem. Korzystający z nich, odpowiednio przeszkolony wcześniej personel, z pewnością doceni komfortowe w obsłudze narzędzie pracy.

Kontakt

Live ChatZadzwoń do doradcy

Wypełnij formularz kontaktowy!

Wyślij e-mail!